DOLAR 17,9645 0.1%
EURO 18,5463 0.01%
ALTIN 1.031,36-0,12
BITCOIN 430517-2,41%
İzmir
30°

AÇIK

13:15

ÖĞLE'YE KALAN SÜRE

Bucalı kadınlar “Ben kimim” etkinliğinde buluştu

Bucalı kadınlar “Ben kimim” etkinliğinde buluştu

ABONE OL
Kasım 18, 2021 09:17
Bucalı kadınlar “Ben kimim” etkinliğinde buluştu
0

BEĞENDİM

ABONE OL
ADS 740X90

Toplam 50 derneği çatısı altında toplayan Kadın Kuruluşları Birliği ile alanında uzman kuruluşlar ve Buca Belediyesi ev sahipliğinde Bucalı kadınlar, “Ben kimim?” etkinliğinde buluştu. Farklı yaş ve sosyal statüden kadınlar yetenek ve becerilerini keşfetmek için de ilk adımı atmış oldu.

 

Kadınların sosyal ve ekonomik yaşama daha fazla dahil olabilmesi için çalışmalar yürüten Buca Belediyesi, özellikle dezavantajlı bölgelerdeki kadınların kendi yeteneklerinin farkına varmasını sağlayacak bir atölye çalışmasına ev sahipliği yapıyor. Atölye, 3 Kasım 2021 tarihinde “Güçlü Kadın Güçlü Buca” sloganıyla 50 derneği çatısı altında toplayan Kadın Kuruluşları Birliği ile imzalanan protokolün ilk adımı kapsamında Kadın Aktivite Merkezinde gerçekleştirildi.

Bu haber hoşunuza gidebilir.

BUCALI KADINLAR "BEN KİMİM" ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU BUCALI KADINLAR KENDİ GÜCÜNÜN FARKINA VARDI

Kadınlar öz farkındalıklarını geliştirdi

Uluslararası belgeli profesyonel koçların gönüllü katılımı sonucu Bucalı kadınlar, “Ben Kimim?” etkinliği ile öz farkındalıklarını geliştirdi. Farklı yaş grubu ve sosyal statüdeki yaklaşık 30 kadın, hem kendisini daha yakından tanıma fırsatı hem de yeteneklerini keşfetme olanağı buldu. Kadın Kuruluşları Birliği Başkanı Huriye Serter ve Buca Belediyesi Meclis Üyesi Merve Doğan’ın da katıldığı ilk etkinlik, keyifli anlara da sahne oldu. Sosyolojik yönden desteklenmek, girişimci yönünü geliştirmek, iş kurmak ve işini büyütmek isteyen kadınları buluşturan proje, 6 ay sürecek ve iki dönem olarak gerçekleştirilecek. Sertifikalarını alan katılımcılara ihtiyaç duydukları alan ve süreçlerde destek sağlanmaya devam edilecek.

BUCALI KADINLAR "BEN KİMİM" ETKİNLİĞİNDE BULUŞTU BUCALI KADINLAR KENDİ GÜCÜNÜN FARKINA VARDI

Bizi instagram’dan takip edebilirsiniz.

 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
rk
rk