DOLAR 17,9568 0.01%
EURO 18,3210 0.15%
ALTIN 1.018,900,20
BITCOIN 421149-2,34%
İzmir
37°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

Kaşkaloğlu Göz Hastanesi 22 Yıldır Teknoloji ve İnsan Kaynağına Yatırım Yapıyor
  • İzmir Haberleri
  • Genel
  • Kaşkaloğlu Göz Hastanesi 22 Yıldır Teknoloji ve İnsan Kaynağına Yatırım Yapıyor

Kaşkaloğlu Göz Hastanesi 22 Yıldır Teknoloji ve İnsan Kaynağına Yatırım Yapıyor

ABONE OL
Temmuz 21, 2022 11:00
Kaşkaloğlu Göz Hastanesi 22 Yıldır Teknoloji ve İnsan Kaynağına Yatırım Yapıyor
0

BEĞENDİM

ABONE OL
ADS 740X90

Kaşkaloğlu Göz Hastanesi 22 Yıldır Teknoloji ve İnsan Kaynağına Yatırım Yapıyor 2000 yılından bu yana binlerce beşere ışık olan Kaşkaloğlu Göz Hastanesi, kesimdeki 22’nci yaşını kutluyor.

Kaşkaloğlu Göz Hastanesi kurucusu Prof. Dr. Mahmut Kaşkaloğlu, ”bugüne kadar Türkiye ve yurtdışından gelen binlerce bireye uyguladıkları tedavilerin muvaffakiyetinde deneyimin verdiği değerli bakış açısı ve sahip çıktıkları etik pahaların büyük rolü olduğunu ” söyledi.

Elde ettikleri başarıda doktor tecrübesinin yanısıra teknolojiyi aktif biçimde kullanmalarının da değerli hisseye sahip olduğunu vurgulayan Kaşkaloğlu, kesimde aranan bir marka olmanın gururunu yaşadıklarını lisana getirdi.

Kalitenin sürdürülebilir olması için daima olarak yatırımlara devam ettikleri bilgisini veren Prof. Dr. Kaşkaloğlu, şunları söyledi: “2000 yılında hastaneyi eşim Op. Dr. Selma Kaşkaloğlu ile birlikte açtığım vakit bölgenin birinci ve tek göz hastanesiydik. O günkü hizmet kalitesi anlayışımızı geliştirerek hastalarımız için her vakit üstün standartlarda tedavi sunmayı hedefledik. Kaşkaloğlu Göz Hastanesi olarak dalda 22 yılı geride bıraktık. Kaliteli olmak kadar onu korumak ve sürdürmek de çok kıymetlidir. Bu nedenle en uygun olma amacıyla yola çıktık. Bunda da başarılı olduğumuzu düşünüyorum”

Kaşkaloğlu Göz Hastanesi Yatırımları Devam Ediyor 

Kaşkaloğlu Göz Hastanesi olarak kuruldukları 2000 yılından bu yana teknoloji ve insan kaynağına daima yatırım yaptıklarını kaydeden Prof. Dr. Mahmut Kaşkaloğlu, uzmanlaşmanın ve doktor kalitesinin hasta konforunu ve tedavi muvaffakiyetini artırdığını vurguladı.

Prof. Dr. Kaşkaloğlu, “Gelişen teknik aygıtlar kadar onu kullanan tabiplerin da tecrübesinin belirleyicidir. Bu bahiste hastanemiz bünyesindeki doktorlarımız gerekli tüm eğitimleri daima alıyorlar; ayrıyeten memleketler arası kongrelerde sunumlar yapıyor ve meslektaşlarına eğitim veriyorlar” sözünü kullandı.

Kaşkaloğlu Göz Hastanesine Yurt Dışından Hastalar Geliyor 

Türkiye’nin hem tabip kalitesi hem de teknoloji ve maliyet avantajı nedeniyle sağlık turizmi konusunda tercih edildiğini tabir eden Prof. Dr. Mahmut Kaşkaloğlu, “Yurtdışından da değerli bir hasta potansiyeline sahibiz. Son iki yıldır pandemi nedeniyle sağlık turizminde bir azalma kelam konusuydu. Bu yılın başından itibaren yabancı hasta sayısında tekrar artış gözlemliyoruz. En çok Avrupa ülkelerinden hastalar hastanemizi tercih ediyor. Burada tedavi olanlar ülkelerine döndüklerinde kendi etraflarına de bizi tavsiye ediyor. Kurulduğumuz günden bu yana binlerce yabancı hastayı sağlık turizmi kapsamında tedavi ettik” formunda konuştu. (BSHA – Bilim ve Sağlık Haber Ajansı) 

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
rk
rk