DOLAR 9,2274-0.76%
EURO 10,7499-0.73%
ALTIN 529,180,12
BITCOIN 6194786,26%
İzmir
18°

AZ BULUTLU

02:00

YATSI'YA KALAN SÜRE

Marmaris’te turizm üst kurulu için ilk adım atıldı

Marmaris’te turizm üst kurulu için ilk adım atıldı

ABONE OL
Haziran 21, 2021 13:46
Marmaris’te turizm üst kurulu için ilk adım atıldı
0

BEĞENDİM

ABONE OL
ADS 740X90

Turizm kenti olan Marmaris’te, Turizm Üst Kurulu kurulması için ilk adım atıldı. Bu amaçla Marmaris Belediyesi Kültür, Sanat ve Turizm Komisyonu öncülüğünde gerçekleşen toplantıya turizm sektör temsilcileri katıldı.

Marmaris Belediyesi Başkan Yardımcısı İhsan Öztürk, Meclis üyeleri Ali Kırlı, Zülal Akyüz ve Ceyhan Eroğlu’ndan oluşan Marmaris Belediyesi Kültür Sanat ve Turizm komisyonu sektörün sorunları ve çözüm yollarına yönelik ortak akılla hareket edilmesi amacıyla Turizm Üst Kurulu kurulması için bir toplantı gerçekleştirdi. Marmaris Belediyesi İçmeler Hizmet Binası Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıya Marmaris’te faaliyet gösteren acente temsilcileri, otel işletmecileri, oda yetkilileri katıldı.

Pandemiden en çok etkilenen sektörlerden biri olan turizmin mevcut sorunları ve çözüm önerilerinin tartışıldığı toplantıdan çıkan sonuçların bir rapor halinde bir sonraki meclis toplantısına da sunulması kararlaştırıldı. Komisyon Başkanı Ali Kırlı toplantıyla ilgili yaptığı değerlendirmede Turizm Üst Kurulu’nun, turizmin sorunlarına akılcı ve çözüme yönelik yaklaşımlar sunacağını belirterek “Kurulacak komisyonda ilçedeki turizmin tüm paydaşları yer alacak. Böylece sorunları daha net tespit edip, çözüm yolları için ortak akılla hareket edeceğiz” ifadelerini kullandı.

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
rk
rk