DOLAR 17,9546 0.01%
EURO 18,3225 0.16%
ALTIN 1.018,100,13
BITCOIN 419426-2,41%
İzmir
37°

AÇIK

02:00

İMSAK'A KALAN SÜRE

POYD, Bodrum’da Başkanları Ziyaret Etti

POYD, Bodrum’da Başkanları Ziyaret Etti

ABONE OL
Temmuz 27, 2022 22:12
POYD, Bodrum’da Başkanları Ziyaret Etti
0

BEĞENDİM

ABONE OL
ADS 740X90

POYD, Bodrum’da Liderleri Ziyaret Etti. Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği (POYD) Lideri Ülkay Atmaca ve POYD Bodrum Temsilcisi Yiğit Girgin, Bodrum’da bir dizi ziyaret gerçekleştirerek turizm gündemini kıymetlendirdi.


Daha fazla katkı sunacak

Ülkay Atmaca ve Yiğit Girgin birinci olarak Bodrum Belediye Lideri Ahmet Aras’ı ziyaret etti. Atmaca ve Girgin’e POYD üyesi Serdar Sarıl da eşlik ederken Belediye Lideri Ahmet Aras, Bodrum’da yaptıkları çalışmaları ve bu çalışmaların turizme tesirini kıymetlendirdi. POYD Lideri Ülkay Atmaca da Türkiye turizmindeki kıymetine değindiği Bodrum’un ilerleyen yıllarda Türkiye turizmine daha fazla katkı sağlayacağını lisana getirdi.


Ticaret hayatına büyük katkı sağlıyor

POYD heyeti daha sonra Bodrum Ticaret Odası’nda (BODTO) BODTO İdare Şurası Lideri Mahmut Kocadon, BODTO İdare Heyeti Üyeleri Toros Demirdöven ve Mehmet Ayaz ile bir ortaya geldi. Bodrum turizminin değerlendirildiği buluşmada turizmin ticari hayata tesiri masaya yatırıldı.

Sorunları masaya yatırdılar

POYD heyetinin üçüncü durağı ise Bodrum turizminin en değerli temsilcileri Bodrum Otelciler Birliği (BODER) oldu. Ziyarette BODER Lideri Ömer Faruk Dengiz ve BODER İdare Şurası Üyeleri ile bir ortaya gelen Lider Atmaca, Bodrum konaklama bölümünün son durumunu kıymetlendirdi. Bodrum konaklama dalının problemlerine da değinen POYD ve BODER üyeleri Bodrum turizminin gelecekte çok daha güzel noktaya geleceğinde hemfikir oldular.


Kitap armağan etti

POYD Lideri Ülkay Atmaca, Bodrum ziyaretinde POYD Bodrum Temsilcisi Yiğit Girgin’e, Bodrum Belediye Lideri Ahmet Aras’a, BODTO İdare Şurası Lideri Mahmut Kocadon’a ve BODER Lideri Ömer Faruk Dengiz’e duayen turizmciler Avni Aker ve Tunç Müstecaplıoğlu’nun kaleme aldığı ve geliri öğrencilere aktarılacak olan kitapları armağan etti.

Türkiye turizmini temsil ediyor

Bodrum ziyaretini kıymetlendiren Lider Atmaca, “POYD’un Bodrum’daki temsilcileri ve sevgili dostlarımız Yiğit Girgin ve Serdar Sarıl ile Bodrum Belediyesi ve BODTO’ya ziyaretler gerçekleştirdik. Ziyaretlerimizin ana konusu tabi ki Bodrum ve turizm oldu. Ziyaretlerimizde Bodrum turizmini kıymetlendirerek turizmcilerin ve mahallî idarelerin Bodrum turizmine katkısını konuştuk. Bodrum’un dünya turizmindeki yıldızı her geçen sene yükseliyor. Evvelce Türkiye turizminin değerli bir durağı iken artık dünya turizminin de beğenilen durakları ortasına girdi. Dünyadan birçok ünlü ismi artık Bodrum’da görebiliyoruz. Dolayısı ile Bodrum, Türkiye’yi dünya turizminde muvaffakiyetle temsil ediyor. Bu durum bizleri fazlası ile mutlu ediyor. Dileğimiz Bodrum’un dünya turizminde çok daha âlâ noktalara gelmesidir” diye konuştu. (BSHA)

En az 10 karakter gerekli


HIZLI YORUM YAP
rk
rk