Ayvalık’ta Kültür Merkezi Baştan Sona Yenilendi

Ayvalık'ta Kültür Merkezi Baştan Sona Yenilendi

Ayvalık’ın konumu itibariyle en önemli noktalarından olan İsmet İnönü Kültür Merkezi yepyeni ve modern yüzüyle vatandaşların hizmetine sunuldu.

Belediye’nin kendi imkanları ve personeliyle tadilat çalışmalarını tamamladığı salon, tepeden tırnağa yenilendi. Yapıldığı günden bu güne tadilata uğramayan ve kullanımı her geçen gün daha da azalan salon artık tüm etkinliklerin gözbebeği olmaya aday.

 

Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin: "A'dan Z'ye Yenileyerek Vatandaşlarımızın Hizmetine Sunduk"

Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin: “A’dan Z’ye Yenileyerek Vatandaşlarımızın Hizmetine Sunduk”

Her ayrıntının incelikle düşünüldüğünü dile getiren Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, “Kentimizin en önemli kültür sanat etkinliklerinin yanı sıra çok amaçlı salonunda düğün merasimlerine de ev sahipliği yapan Belediyemiz İsmet İnönü Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdiğimiz tadilat ve yenileme çalışmalarını tamamladık. Yapılan çalışmaların ardından çok amaçlı salonda konuk odaları, tuvaletler ve servis alanları modern bir görünüme kavuşmuş oldu. Klimalandırmasından, ışıklandırmasına, boyama işlemlerinden, yeni mobilyalarına kadar her şeyi A dan Z ye yenilenerek vatandaşlarımızın hizmetine sunuldu” diye konuştu.

Bir Cevap Yazın