Başkan İduğ Fuar Stadı’nda İzmirliler ile buluştu

Başkan İduğ Fuar Stadı’nda İzmirliler ile buluştu

Başkan İduğ Fuar Stadı’nda İzmirliler ile buluştu. Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, bu yıl 92. kez kapılarını açan İzmir Enternasyonel  Fuarı’nda vatandaşlarla buluştu. Meclis üyeleri ve çalışanlarla birlikte pasta kesen Başkan İduğ, tüm ziyaretçileri Bornova Belediyesi standına davet etti.

Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, Bornova Belediyesi’nin Lozan Kapısı girişi Uzun Havuz yanında yer alan stantdında vatandaşlarla biraraya geldi. İduğ, meclis üyeleri ve çalışanlarla birlikte kestiği pastayı kendi elleriyle standa gelen ziyeretçilere dağıttı. Çocuklarla da yakından ilgilenen Başkan İduğ, vatandaşlarla bohbet edip Bornova Belediyesi’nin pek çok alanda yaptığı çalışmalarla ilgili bilgiler verdi. Vatandaşlarla birlikte stant önünde sergilenen dans gösterilerini izledi.

Başkan İduğ Fuar Stadı’nda İzmirliler ile buluştu
Başkan İduğ Fuar Stadı’nda İzmirliler ile buluştu

Tüm İzmirlileri bekliyoruz

Uluslararası İzmir Fuarı’nın kent için çok önemli olduğunu ifade eden Başkan Mustafa İduğ, tüm İzmirlileri Bornova Belediyesi’nin standına davet etti. İduğ, “Belediyemizin özellikle kültür, sanat, spor ve eğitim alanında yaptığı çalışmaları renkli etkinliklerle sergilediğimiz  standımıza tüm ziyaretçileri bekliyoruz” dedi.

Renkli, haraketli ve eğitici etkinlikler

Bornova Belediyesi, düzenlendiği renkli, eğitici etkinlikler ve özel atölyeler ziyaretçilere keyifli anlar yaşatıyor. 10 gün boyunca hem çocuklar hem yetişkinler için Bornova Belediyesi  Hobi ve Beceri Edindirme Kursları eğitmenleri tarafından keçe tasarımından satranca, takı tasarımından seramiğe farklı alanlarda atölyeler gerçekleştirilecek.  Bornova Belediyesi  Mevlana Toplum ve Bilim Merkezi organizasyonunda çocuklara yönelik Güneş Sistemine Yolculuk ve Akıl Oyunları Atölyeleri düzenlenecek. Bornova Belediyesi standı bachata, ritim ve halk oyunları gösterileriyle renklenecek. Taekwondo ve cimnastik olmak üzere spor kursiyerlerinin şovları organizasyona ayrı bir hareketlilik katacak. (İzmirHaberleri.net)

Bir Cevap Yazın