Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Deprem: Başhekim ve Ekibi Görevden Alındı !

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Deprem:  Başhekim ve Ekibi Görevden Alındı !

İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde bugün şok bir gelişme yaşandı. Tıp Fakültesi Başhekimi Prof. Dr. Muhsin Özgür Çoğulu ve beş başhekim yardımcısının

Dilovası Devlet Hastanesi’nde Neler Oluyor ? (Özel Haber) 
THD Başkanı Özbaş’tan ‘Dilovası Başhekimi’ Açıklaması
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Başhekimliği Görevine Prof. Dr. Cemil Gürgün Atandı

İzmir Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde bugün şok bir gelişme yaşandı. Tıp Fakültesi Başhekimi Prof. Dr. Muhsin Özgür Çoğulu ve beş başhekim yardımcısının görevden alındığı bilgisine ulaşıldı. 

BSHA’ya Yakın Kaynaklar Bilgiyi Doğruladı

Başhekim Çoğulu ve başhekim yardımcılarının Pazartesi mesaisi bitiminde görevden alındıklarını öğrendikleri edinilen bilgiler arasında yer alıyor. BSHA’nın ulaştığı çalıştığı ekibi ile birlikte görevden alınan Başhekim Çoğulu bir açıklama yapmazken, yönetime yakın kaynaklar istifayı doğruladı. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Başhekimi Prof. Dr. Muhsin Özgür Çoğulu ve yardımcıları Prof. Dr. Abdurrahim Derbent, Prof. Dr. Ceyda Kabaroğlu, Prof. Dr. Mehmet Sezai Taşbakan, Doç. Dr. Funda Karbek Akarca ve Doç. Dr. Ayşe Güler’in görev sürelerinin bugün mesai bitimi itibariyle sona erdiği, EBYS uygulaması ve görevlerine mahsus kimlik SSO modülleri yetkilerinin rektörlük talimatıyla iptal edildiği öğrenildi. (BSHA – Bilim ve Sağlık Haber Ajansı) 

Kaynak: Bilim ve Sağlık Haber Ajansı