Kadın Temizlik Ekibine Başkan Engin’den Teşekkür

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, ilçenin sokaklarını emanet ettikleri Kadın Temizlik Ekibi ile bir araya geldi. Narlıdere’yi köşe bucak temizleyerek tertemiz yapan ekip çalışanlarına teşekkür eden Başkan Engin, “Kadının elinin değdiği yerde her zaman daha fazla emek, düzen, özen ve hassasiyet vardır. Narlıdere’nin en temiz ilçelerden biri olmasına büyük katkı sağlayan personelimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Narlıdere Belediye Başkanı Ali Engin, belediye işletmesi Mandalin Kafe’de ilçenin temizliğini emanet ettiği Kadın Temizlik Ekibi’ni ağırladı. Narlıdere’nin 11 mahallesini köşe bucak temizleyen ve pırıl pırıl yapan kadın temizlik ekibine özverili çalışmaları nedeniyle teşekkür eden Başkan Engin, kadın temizlik ekibinin toplum sağlığının korunmasında ve temizlik bilincinin oluşmasında büyük görev üstlendiğini dile getirdi.

Kadın Temizlik Ekibine Başkan Engin’den Teşekkür

 En Temiz İlçelerden Biriyiz

Başkan Engin göreve geldiklerinden bu yana kadın istihdamının artırılmasına özen gösterdiklerini belirterek, “Kadının elinin değdiği yerde her zaman daha fazla emek, düzen, özen ve hassasiyet vardır. Biz de bu anlayışla Narlıdere’mizin sokaklarını kadınlara emanet ettik. Kadın Temizlik Ekibimizin değerli çalışanları ilçemizi karış karış geziyor, yaz-kış, yağmur-çamur demeden Narlıdere’mizi tertemiz hale getiriyor. Her zaman gururla söylüyoruz, Narlıdere’nin en temiz ilçelerden biri olduğunu düşünüyoruz. Ama unutmayalım ki en güzel temizlik kirletmemektir. Bu konuda herkesi daha duyarlı olmaya davet ediyoruz” diye belirtti.

Kadın Temizlik Ekibine Başkan Engin’den Teşekkür

Hepimiz Çözüm İçin Varız

Kadın Temizlik Ekibi’nin vatandaşlarla belediye arasında köprü görevi gördüğünü söyleyen Başkan Engin, “Sizler bizim değerli çalışma arkadaşlarımız ve sahadaki yüzümüzsünüz. Vatandaşlardan sizlere gelen talep ve önerileri bizlere iletiyorsunuz. Bizde hızla çözüm üretmeye gayret ediyoruz. İlçe belediyelerinin en önemli görevlerinden biri temizlik ve siz bunu başarıyla yapıyorsunuz. Sizlerle ilgili çok güzel tepkiler alıyoruz. Hepinize gönülden teşekkür ediyor, sağlıklı ve mutlu seneler diliyorum” dedi.

Başkan Engin, buluşmanın ardından Kadın Temizlik Ekibi personeline karanfil dağıttı, özverili çalışmaları nedeniyle tebriklerini iletti. (izmirhaberleri)

Bir Cevap Yazın