Alzheımer Evi’nde Yılbaşı Partisi

Karşıyaka Belediyesi ile Türkiye Alzheimer Derneği İzmir Şubesi ve Ege Geriatri Derneği iş birliğinde faaliyet gösteren Alzheimer Evi’nde yılbaşı kutlaması gerçekleştirildi. Hasta ve hasta yakınlarının keyifli bir gün geçirdiği programa Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay da yer aldı.

Alzheımer Evi’nde Yılbaşı Partisi

Kutlamada Dr. Öğretim Üyesi Didem Öz ve Uzm. Nörolog Anıl Gürkan tarafından müzik dinletisi gerçekleştirildi. Türk Sanat Müziği eşliğinde danslar edildi; yeni yıl dilekleri paylaşıldı. Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, ‘Eski Dostlar’ şarkısına katılımcılar ile birlikte eşlik etti; merkezden hizmet alan ileri yaştaki bir vatandaşla da dans etti. Ayrıca merkezdeki ileri yaşlı bireylerden birinin de 79. doğum günü kutlandı. Programın sonunda ise günün anısına pasta kesildi.

Alzheımer Evi’nde Yılbaşı Partisi

“iyi Ki Varsınız”

Kendilerine bu merkezi kazandırdıkları için Karşıyaka Belediyesi ile Türkiye Alzheimer Derneği İzmir Şubesi’ne teşekkür eden hasta yakınları, hastalarının merkezde son derece keyifli zaman geçirdiğini söyledi. Yeni yıl kutlaması için de ayrıca teşekkür edip dileklerini paylaşan hasta ve hasta yakınları her şeyden önce sağlıklı bir yaşam temennisinde bulundu. Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay ise merkezde hasta ve hasta yakınları ile bir araya gelmekten büyük bir keyif duyduğunu belirterek, “Hepinize, hepimize sağlıklı, huzurlu, mutlu ve barış dolu bir yıl diliyorum. Yeni yılınız, 2023 yılınız gönlünüzce olsun. Sizlerle olmak bizim için büyük bir mutluluk; iyi ki varsınız” diye konuştu.(İZMİRHABERLERİ)

Bir Cevap Yazın