Daha fazla hava durumu tahmini: İstanbul hava durumu

Bayraklı’da Cumhuriyet coşkusu sporla başladı!

Bayraklı’da Cumhuriyet coşkusu sporla başladı!

29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 100’ncü yılı dönümünü coşkulu etkinliklerle kutlayacak olan Bayraklı Belediyesi, bayram coşkusuna sporla başladı! Farklı yaş gruplarındaki çocuklara yönelik gerçekleşen taekwondo, karate, kick boks, badminton, voleybol, bale, jimnastik, futbol ve atletizm turnuvaları yüzlerce sporcuyu ve Cumhuriyet sevdalısını buluşturacak. Başkan Sandal “Atamızın en büyük emaneti olan Cumhuriyet’i gerçek sahibi olan çocuklar ve gençlerle kutluyoruz” dedi.

 

Bayraklı Belediyesi, Cumhuriyet Bayramı’nın 100. yıl dönümü kutlamalarına erken başladı. 29 Ekim’e kadar dolu dolu sürecek olan etkinlikler, spor turnuvaları ile başladı. Taekwondo ile başlayan etkinliklerde, hafta boyunca, her yaştan yüzlerce sporcu, karate, kick boks, badminton, voleybol, bale, jimnastik, futbol ve atletizm turnuva ve gösterilerinde bir araya gelecek. Sporcular, aileler ve Cumhuriyet sevdalıları Ulu Önder Atatürk’ün emaneti Cumhuriyet Bayramını doyasıya kutlayacak.

 

“CUMHURİYET 100 YILLARCA YAŞAYACAK”

Bayraklı Belediye Başkanı Serdar Sandal “Ulu Önderimiz Atatürk’ün kurduğu ve bizlere emanet ettiği Cumhuriyet 100 yaşında! 100 yıldır bitmeyen coşku ve sevinçle bayramımızı bir kez daha kutlayacağız. Cumhuriyet’in gerçek sahipleri çocuklarımızla, gençlerimizle Atamızın mirasını yüzyıllarca yaşatacağız” dedi.(izmirhaberleri.net)

 

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: