Menderes Belediyesi’nden Depremzedelere Destek

Menderes Belediyesi'nden Depremzedelere Destek

Menderes Belediyesi depremzedelerin yanında

Menderes Belediyesi, 6 Şubat’ta gerçekleşen büyük deprem felaketi sonrası İzmir’e gelen aileleri en iyi şekilde ağırlayarak yanlarında oluyor.

Menderes Belediye Başkan V. Erkan Özkan, “Depremzedelerimizin dün olduğu gibi, bugün de yarın da yanlarındayız” diye konuştu.

Menderes Belediyesi, yaşanan deprem felaketinin ardından ilçeye gelen depremzedelerin her alanda yanlarında oluyor.

Menderes Belediyesi'nden Depremzedelere Destek

Binlerce depremzedeye destek

Yapılan desteklere ilişkin bilgilendirmelerde bulunan Özkan, şu şekilde konuştu:

“Deprem felaketinin ardından kamu kurum ve kuruluşlarımız ve meclis üyelerimizle koordineli şekilde hareket ederek depremzedelerimizin yanlarında olduk. Bu kapsamda merkezde 120, Gümüldür bölgesinde 490 aile olmak üzere, toplamda 610 ailemizin birebir görüşerek talepleri doğrultusunda destekçileri olduk. Merkezde 750 kişi, Gümüldür bölgesinde 3000 depremzedemizin de kamuya ait kaldığı misafirhanelerde yatak, çarşaf, ısıtıcı, yiyecek giyecek gibi ihtiyaçlarını karşılarken, muhtarlarımızın talepleri doğrultusunda da 44 mahallemizdeki depremzedelerimize yardım ettik.”

Menderes Belediyesi'nden Depremzedelere Destek

“Maddi manevi yanlarındayız”

Depremzedelerin her konuda yanlarında olduklarını da aktaran Özkan, sözlerini şöyle tamamladı:

“Menderes Belediyesi olarak, her bir depremzedemizin kaldıkları yerleri ziyaret ederek eksiklerini tespit ediyoruz ve hepsinin isteklerini tedarik ederek, ayrı ayrı sorunlarını çözüyoruz. Ayrıca depremzede vatandaşlarımızın belediyemiz bünyesinde çalışan uzman ve gönüllü ekibimizle psikolojik destek vererek yanlarında oluyoruz.”(İZMİRHABERLERİ)

Menderes Belediyesi'nden Depremzedelere Destek

Menderes Belediyesi'nden Depremzedelere Destek

Bir Cevap Yazın