Sma Hastası Kaan Efe’nin Yardım Kampanyası Mutlulukla Sonuçlandı

Sma Hastası Kaan Efe’nin Yardım Kampanyası Mutlulukla Sonuçlandı

Başkan Koştu, kampanya için destek veren herkese teşekkür etti Halk arasında kısa adıyla SMA olarak bilinen Spinal Musküler Atrofi adlı kas hastalığı bulunan Bergamalı Kaan Efe’nin sağlığına kavuşması için İzmir Valiliği izni ile başlatılan yardım kampanyasında yüzde 100’e ulaşıldı.

Başta Kaan Efe’nin memleketi Bergama olmak üzere 7’den 77’ye herkesin destek olduğu kampanyanın mutlulukla sonuçlanması üzerine bir açıklama yapan Bergama Belediye Başkanı Hakan Koştu, Kaan Efe gönüllülerinden iş dünyasına, sanatçılardan sivil toplum kuruluşlarına kadar kampanyaya destek olan herkese teşekkür etti.

Sma Hastası Kaan Efe’nin Yardım Kampanyası Mutlulukla Sonuçlandı
Sma Hastası Kaan Efe’nin Yardım Kampanyası Mutlulukla Sonuçlandı

Başkan Koştu; “Çok Mutluyuz”

İzmir Valiliği’nden yardım kampanyası için izinlerin hızlandırılması sürecinden itibaren belediye olarak Kaan Efe’ye destek verdiklerini söyleyen Belediye Başkanı Hakan Koştu, “Kampanyaya destek olan, bağışlarda bulunan 7’den 77’ye herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Valilik izinlerinin süratle alınması ardından, ‘Haydi Bergama Kaan Efe İçin El Ele’ kampanyasının başlatıldığına işaret eden Belediye Başkanı Hakan Koştu, “Geri kazanılabilir atıkların ilçe okullarında, kültür merkezinde ve Temizlik İşleri Şantiyemiz de toplanması, elde edilen gelirin kampanyaya aktarılması, Konserler, spor müsabakaları organize edilmesi, canlı yayınlarda kampanyaya destek çağrılarına kadar birçok faaliyette bulunarak kampanyaya tüm vatandaşlarımızla birlikte destek olduk. Bugün tedavi masrafları için yüzde 100 seviyesine ulaşıldı. Kaan Efemiz mutlu, ailesi mutlu, Bergamamız mutlu. Tedavi için gereken miktar el birliği ile toplandı. Kampanyaya az çok demeden katkı sunan den 77 ye herkesi, gönüllüleri, iş dünyasını, sanatçılarımızı kutluyoruz. Yolun açık olsun, bahtın açık olsun güzel evladımız” dedi. (İzmirHaberleri)

Bir Cevap Yazın