Başkan Aydın, “Ulamış Kavşağı Aydınlanıyor”

Seferihisar’ın Ulamış Mahallesi giriş ve çıkışında bulunan kavşaklar GDZ Elektrik tarafından yürütülen çalışmayla aydınlanıyor. AK Parti Seferihisar İlçe Başkanı Ahmet Aydın’ın vatandaşların ve canlıların güvenliği için hassas olduğunu ifade ettiği Ulamış kavşaklarındaki aydınlatma çalışması güvenli araç ve yaya trafiği açısından da önem taşıyor.

Başkan Aydın, “Ulamış Kavşağı Aydınlanıyor”
Başkan Aydın, “Ulamış Kavşağı Aydınlanıyor”

Ulamış Mahallesinin giriş ve çıkışında bulunan kavşak noktalarındaki aydınlatma eksiğinin mahalle girişinde ve ana yol üstünde trafik güvenliği açısından sağlıksız olduğunu dile getiren Başkan Aydın, GDZ Elektrik yetkilileriyle konuyu görüştükten sonra ekiplerin hızlı bir şekilde bölgede çalışma başlattığını ifade etti. Seferihisar yolu üzerinde bulunan iki kavşak noktasına GDZ Elektrik tarafından toplam 8 aydınlatma direği yerleştirildi. Başkan Aydın’ın güven yaya ve araç trafiği açısından önemli
olduğunu söylediği çalışma direklere elektrik bağlantısının yapılmasının ardından tamamlanacak. Aydınlatma çalışmasının tamamlanmasıyla kavşak geçişleri hem bölgede yaşayan vatandaşlar hem de sürücüler için çok daha kontrollü olarak sağlanacak. (izmirhaberleri.net)

Bir Cevap Yazın